onsdag 18 maj

Örgryte IS - Trelleborgs FF

19:00

Gamla Ullevi

onsdag 18 maj

Västerås SK - Jönköpings Södra

19:00

Iver Arena

onsdag 18 maj

Utsiktens BK - Landskrona BoIS

19:00

Bravida Arena

onsdag 18 maj

Skövde AIK - Örebro SK

19:00

Södermalms IP

torsdag 19 maj

AFC Eskilstuna - Norrby IF

19:00

Tunavallen

torsdag 19 maj

Östers IF - Halmstads BK

19:00

Visma Arena, Växjö

torsdag 19 maj

IF Brommapojkarna - Östersunds FK

19:00

Grimsta IP 1

torsdag 19 maj

IK Brage - Dalkurd FF

19:00

Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 9

söndag 22 maj

Dalkurd FF - Västerås SK

13:00

Studenternas

söndag 22 maj

Landskrona BoIS - IK Brage

13:00

Landskrona IP A-plan

söndag 22 maj

Trelleborgs FF - Östers IF

15:00

Vångavallen, Trelleborg A-plan

måndag 23 maj

Halmstads BK - IF Brommapojkarna

19:00

Örjans Vall

måndag 23 maj

Örebro SK - AFC Eskilstuna

19:00

Behrn Arena

måndag 23 maj

Norrby IF - Utsiktens BK

19:00

Borås Arena

tisdag 24 maj

Jönköpings Södra - Skövde AIK

19:00

Stadsparksvallen, Jönköping

tisdag 24 maj

Östersunds FK - Örgryte IS

19:00

Jämtkraft Arena

Omgång 10

lördag 28 maj

Trelleborgs FF - Landskrona BoIS

13:00

Vångavallen, Trelleborg A-plan

lördag 28 maj

IK Brage - Norrby IF

13:00

Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

lördag 28 maj

Östers IF - Jönköpings Södra

15:00

Visma Arena, Växjö

lördag 28 maj

Västerås SK - Halmstads BK

15:00

Iver Arena

lördag 28 maj

AFC Eskilstuna - Östersunds FK

17:00

Tunavallen

söndag 29 maj

Örgryte IS - Dalkurd FF

13:00

Gamla Ullevi

söndag 29 maj

Örebro SK - IF Brommapojkarna

15:00

Behrn Arena

måndag 30 maj

Utsiktens BK - Skövde AIK

19:00

Bravida Arena

Omgång 11

söndag 26 juni

Utsiktens BK - IK Brage

13:00

Bravida Arena

söndag 26 juni

Skövde AIK - Västerås SK

13:00

Södermalms IP

söndag 26 juni

Dalkurd FF - AFC Eskilstuna

15:00

Studenternas

måndag 27 juni

IF Brommapojkarna - Östers IF

19:00

Grimsta IP 1

måndag 27 juni

Landskrona BoIS - Örebro SK

19:00

Landskrona IP A-plan

tisdag 28 juni

Jönköpings Södra - Örgryte IS

19:00

Stadsparksvallen, Jönköping

tisdag 28 juni

Norrby IF - Östersunds FK

19:00

Borås Arena

tisdag 28 juni

Halmstads BK - Trelleborgs FF

19:00

Örjans Vall

Omgång 12

lördag 2 juli

Dalkurd FF - Landskrona BoIS

15:00

Studenternas

lördag 2 juli

Östersunds FK - Utsiktens BK

15:00

Jämtkraft Arena

lördag 2 juli

Östers IF - Skövde AIK

17:00

Visma Arena, Växjö

söndag 3 juli

Västerås SK - IK Brage

13:00

Iver Arena

söndag 3 juli

AFC Eskilstuna - IF Brommapojkarna

15:00

Tunavallen

måndag 4 juli

Trelleborgs FF - Norrby IF

19:00

Vångavallen, Trelleborg A-plan

tisdag 5 juli

Halmstads BK - Jönköpings Södra

19:00

Örjans Vall

tisdag 5 juli

Örgryte IS - Örebro SK

19:00

Gamla Ullevi

Omgång 13

lördag 9 juli

IF Brommapojkarna - Dalkurd FF

13:00

Grimsta IP 1

lördag 9 juli

Norrby IF - Västerås SK

15:00

Borås Arena

söndag 10 juli

Jönköpings Södra - Östersunds FK

13:00

Stadsparksvallen, Jönköping

söndag 10 juli

Utsiktens BK - Östers IF

15:00

Bravida Arena

söndag 10 juli

Skövde AIK - Örgryte IS

15:00

Södermalms IP

måndag 11 juli

IK Brage - AFC Eskilstuna

19:00

Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

tisdag 12 juli

Landskrona BoIS - Halmstads BK

19:00

Landskrona IP A-plan

tisdag 12 juli

Örebro SK - Trelleborgs FF

19:00

Behrn Arena

Omgång 14: 
Tisdag 19 juli | 19:00 | Örgryte IS – IF Brommapojkarna

Omgång 15:
Tisdag 26 juli | 19:00 | Örgryte IS – Västerås SK

Omgång 16:
Söndag 31 juli | 15:00 | Utsiktens BK – Örgryte IS

Omgång 17:
Torsdag 4 augusti | 19:00 | Örgryte IS – AFC Eskilstuna 

Omgång 18:
Måndag 8 augusti | 19:00 | Örebro SK – Örgryte IS

Omgång 19:
Lördag 13 augusti | 15:00 | Dalkurd FF – Örgryte IS

Omgång 20:
Tisdag 23 augusti | 19:00 | Örgryte IS – Norrby IF 

Omgång 21:
Lördag 27 augusti | 15:00 | Västerås SK – Örgryte IS

Omgång 22:
Lördag 3 september | 17:00 | Örgryte IS – Landskrona BoIS

Dela den här sidan